Yukarı

"40 HADİS 40 DERS" KİTABIYLA MEWLİD ETKİNLİĞİNE DAVET

Bu içerik 78 kez okundu.

Peygamber Sevdalıları Vakfı, Batman'da düzenleyecekleri "Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinliğine "40 Hadis 40 Ders" adlı kitap ile halkı davet ediyor.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından Türkiye ve Avrupa'nın birçok yerinde her yıl düzenlenen Mewlid etkinlikleri kapsamında Batman'da da hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

"Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama" etkinlikleri kapsamında "Ahlak ve Adalet Rehberi Hazreti Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)" temasıyla yapılacak mewlid etkinliğine Batman genelinde her eve Özkan Yaman'ın kaleme aldığı "Peygamber'imizden (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) 40 Hadis 40 Ders" adlı kitap ile birlikte davetiyeler dağıtılmaya başlandı.

Peygamber Sevdalıları Vakfı'na üye derneklerin 100'lerce üye ve gönüllüleri aracılığıyla davetiyeyle beraber bir hadis kitabı Batman'da tek tek evlere veriliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Vakfı Batman Koordinatörlerinden Ercan Ekinci, "Değerli halkımız 14 Nisan Pazar günü saat 13.30'da otogar yanı Mewlid Alanı'nda 'Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama' etkinliğini düzenleyeceğiz. Bu etkinlik öncesi bir dizi çalışmalarımız oluyor. Bu çalışmaların en önemlisi de evleri tek tek dolaşarak halkımızı etkinliğimize davet ediyoruz. Davetiyeyle beraber bir hadis kitabını da hediye olarak dağıtıyoruz. Özkan Yaman'ın kaleme aldığı 'Peygamber'imizden (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) 40 Hadis 40 Ders' adlı kitabı tüm halkımıza hediye edeceğiz. Yapacağımız etkinliğe tüm peygamber âşıklarını bekliyoruz." ifadelerini kullandı.(İlkha)

Etiketler:
Sende Yorumla...