Yukarı

EKMEN, AVM' DE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ

EKMEN, AVM' DE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ
Bu içerik 88 kez okundu.

Bağımsız Batman Belediye Başkan Adayı  M. Feyyaz Ekmen beraberinde   Kasım Ergün, Aziz Özdemir ve seçim ekibiyle sski Sanayi ve Toptancılar Sitesi'ni ziyaret etti.  Ardından çağrı merkezinde ve Batman Park AVM' de çalışanlarla birlikte oldu.

Yurtsever Demokrat İttifak'ın Bağımsız Batman Belediye Başkan Adayı Mehmet Feyyaz Ekmen, PAK Genel Başkan Yardımcısı Kasım Ergün ve PAK Batman İl Başkanı Aziz Özdemir ve beraberlerindeki seçim komisyonuyla seçim çalışmalarını sürdürdü.

Tempo Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden Ekmen ve beraberindeki heyet, burada çoğu kadın 800 işçiyle birebir temasta bulundu.  Ekmen, çağrı merkezi çalışanlarına İttifak'ın belediyecilik anlayışından ve projelerinden bahsetti. Soruları cevaplayan Ekmen, Yurtsever Demokrat İttifak'ın Cumhur ve Millet ittifaklarından farkını açıkladı. Batman'da halkla dayatılan ikili siyasi presten ,demokratik ve meşru temelde yeni bir seçenek üçüncü bir yol açmak istediklerini bu demokratik olmayan siyasi dayatmalara cevap olduklarını dile getirdi. Ekmen, kadınlar tarafından coşkuyla alkışlandı. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...