Yukarı

AKSOY GENÇLERLE BULUŞTU

AKSOY GENÇLERLE BULUŞTU
Bu içerik 81 kez okundu.

Batman Birlik Vakfı, Milli Türk Talebe Birliği ve Genç Birlik, Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’u, gençlerle buluşturdu.

Batman Birlik Vakfı'nın  Ahmet Tevfik İleri Erkek Öğrenci Yurdu’nda gerçekleştirdiği etkinlik yoğun ilgi gördü. Yemek ikramıyla başlanan program Batman Birlik Vakfı Şube Başkanı Hamdullah Tüzün’ün teşekkür konuşmasıyla devam etti. Tüzün yaptığı konuşmasında: “ Bizleri teşrifleriyle onurlandıran, Sayın Belediye Başkan Vekilimiz Ertuğ Şevket Aksoy Bey’e de özellikle sizlerin huzurunda teşekkür dileklerimi iletmek istiyorum. Şehrimizin medeniyetlerin ihyasında örnek oluşturabilmek için gerek alt yapı hizmetleri ile gerek üst yapı hizmetleri ile gerekse de tarihe ve geçmişe sahip çıkan bir şehir haline getirmek için gece gündüz demeden yaptıkları çalışmaları takdir ve tebrik ediyoruz.” dedi.

GENÇLERİN SORULARINI YANITLADI

Ertuğ Şevket Aksoy konuşmasının ardından öğrencilerden gelen soruları yanıtlayarak: “Bu sorular bizim için çok değerlidir. Çünkü sizin gibi gelip bize soru soramayan bir kesim bizi lekelemek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bakın bizden önceki yönetim belediyemizi bir hayli borçlandırmıştı. Biz bu göreve tevdi edildiğimiz vakit bu borç orda duruyordu. Şimdi bazı çevreler kalkıp bize iftira ederek bu borcu bizim yaptığımızı öne sürüyorlar. Hâlbuki biz belediyemizi borçlandırmak bir yana, olan borcunu minimuma düşürmek için azami bir gayret sarf ettik ve eski yönetimin yapmış olduğu borcun hatırı sayılır bir kısmını ödedik. Bununla beraber üstüne Batman’ımıza yaptığımız hizmetler de ortadadır. Vatandaş ile buluştuğumuz zaman bizlere  '18 yılda yapılmayan çalışmayı siz iki buçuk sene gibi kısa bir zaman zarfında yaptınız.' diyorlar. Kaldı ki belediyemizin gelir ve giderleri de ortadadır.” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...