Yukarı

HDP İKİKÖPRÜ ADAYLARI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

HDP İKİKÖPRÜ ADAYLARI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Bu içerik 81 kez okundu.

31 Mart belediye seçimleri için çalışmalarını sürdüren Batman’ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü Beldesi, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Belediye Eşbaşkan Adayları Hatice Taş ve Osman Karabult Pazar esnafını ve aileleri ziyaret etti.

Meclis üyeleri ve partililerle birlikte seçim çalışmalarını yürüten HDP İkiköprü Belediye Eşbaşkan Adayları Hatice Taş ve Osman Karabulut, beledede kurulan semp pazarını ziyaret ederek 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi. Pazar esnafından destek sözü alan Eşbaşkan Adayları Taş ve Karabulut beraberindeki partililerle birlikte daha sonra aile ziyaretleri ziyaret etti.

‘BELEDİYEYİ HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’

Ev ve işyerlerini tek tek gezerek çalışmalarını yürüten Eşbaşkan Adayları Taş ve Karabulut İkiköprülü aileleri de unutmadı. Gittikleri her yerde halkın sevgisiyle karşılaşan Eşbaşkan Adayları Taş ve Karabulut, 1 Nisan’dan itibaren halkla beraber belediyeyi yönleteceklerini söyledi. Eşbaşkan Adayı Hatice Taş, “Partimiz HDP’nin insani değerler, kültürel, kardeşlik, barış, demokrasi, hak ve adalet felsefesi doğrultusunda yaptığımız çalışalar sonucunda belediyemizi tekrar kazanarak belde halkıyla birlikte yöneteceğiz. Bu temelde kayyumların köprülerine bir daha geçit vermemek için İkiköprülülerin 31 Mart seçimlerinde HDP’ye oy vermelerini istiyoruz” dedi. (Bilgutay Adıyaman)

Etiketler:
Sende Yorumla...