Yukarı

TEGV’DE TASARIM VE BECERİ ATÖLYESİ AÇILDI

TEGV’DE  TASARIM VE BECERİ ATÖLYESİ AÇILDI
Bu içerik 67 kez okundu.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Batman merkez öğrenim birimi tasarım ve beceri atölyesinin açılışı törenle gerçekleşti.

Açılışa Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Vali Yardımcısı Ramazan Fani, TEGV yönetim kurulu mütevelli heyet üyesi Prof. Dr. İlter Turan, TEGV yönetim kurulu ve aynı zamanda eğitim danışma kurulu üyesi Prof. Dr. Sami Gülgöz, TEGV gönüllüsü mütevelli heyeti üyesi Emine Çakıroğlu, TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı, Umuda Pedal ekibi adına ekip kaptanı İlhan Kesken, TEGV gönüllüleri, aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TEGV ve yapılan çalışmaları hakkında bilgi veren yöneticilerin ardından konuşan Belediye Başkan Vekili Aksoy, eğitim gönüllülerinin yaptığı çalışmaları takdirle takip ettiklerini ifade ederek, geleceğin teminatı olan, hayalleri olan gençler için eğitim gönüllülerinin büyük sorumluluk üstlendiğinin altını çizip; “Bizler de toplum olarak, yerel yönetimler olarak devlet olarak elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz ve destek vermeye hazırız’ dedi.

TEGV karşısında bulunan parkın yapımını gerçekleştirdiklerini kaydeden Aksoy, göreve geldikleri ilk günden bu yana Batman Belediyesinin eğitime verdiği destekleri de anlattı. Tasarım ve beceri atölyesinin açılışının ardından TEGV’nda eğitim gören gençlerin çalışmaları hakkında konuklara bilgi verildi. Program plaket sunumu ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Etiketler:
Sende Yorumla...