Yukarı

REKTÖR DURMUŞ, ESKİ BAŞBAKAN YARDIMCISI ŞİMŞEK’E EŞLİK ETTİ

REKTÖR DURMUŞ, ESKİ BAŞBAKAN YARDIMCISI ŞİMŞEK’E EŞLİK ETTİ
Bu içerik 87 kez okundu.

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Batman’a gelen eski Maliye Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’i karşılayarak programlarında kendisine eşlik etti.

Batman’ın yetiştirdiği önemli siyasi şahsiyetlerinden olan Şimşek, Batman Valiliği’ni ziyaret ederek Batman Valiliği’ne atanan Valisi Hulusi Şahin’i makamında ziyaret ederek, görevlerinde başarılar dileğinde bulundu.

Bakanlığı ve Başbakan Yardımcılığı dönemde Batman’a pek çok yatırımın yapılamasını sağlayan Şimşek, Valilik programının ardından Batman’ın hayırsever iş adamı merhum Necat Nasıroğlu’nun ailesi tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu’nda düzenlenen Mevlid programına katıldı. Şimşek’e Batman Sevdalısı Necat Nasıroğlu’nu Rahmetle Anma Mevlid’ne eşlik eden Rektör Durmuş, Nasıroğlu ailesine düzenledikleri “Batman Sevdalısı Necat Nasıroğlu’nu Rahmetle Anma Mevlidi”nin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, Batman Üniversitesi’ne ve Batman’a çok büyük katkılar sunan rahmetli Nejat Nasıroğlu’nun mekânının cennet olması dileğinde bulundu. Mevlid programından sonra Gerçüş Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Şimşek, Kaymakam Mevlüt Şekerci’yi ziyaret ederek görevlerinde başarı dileklerinde bulundu. Rektör Durmuş’un eşlik ettiği Eski Başbakan Yardımcısı Şimşek, Batman’da ev ziyaretlerinde bulunduktan sonra Batman Havalimanı’nda Rektör Durmuş ve beraberindeki heyet tarafından uğurlandı.

Etiketler:
Sende Yorumla...