Yukarı

CEMİL MANAP’A VEDA YEMEĞİ

CEMİL MANAP’A VEDA YEMEĞİ
Bu içerik 95 kez okundu.

Batman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu tarafından emekli olan Öğretim Görevlisi Cemil Manap için organize edilen veda yemeği, Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş’un katılımı ile düzenlendi.

Batman Üniversitesi merkez kampüste düzenlenen veda yemeğine Rektör Durmuş’un yansıra üniversite akademik ve idari personeli ile aileleri katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen veda yemeğinde konuşan Rektör Durmuş, "Üniversitenin kurulmasında, gelişmesinde büyük emekleri olan ve bugün Üniversiteden emekli olan Cemil Manap'a, daha öncesinde emekli olan Burhan Zorluoğlu’na, Zeki Ekinci’ye ve Ekrem Kaya’ya çok teşekkür ediyorum. Emeklilik yaşamalarında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Veda yemeğinde konuşma yapan Öğretim Görevlisi Cemil Manap, buradan emekli olurken güzel hatıralarla ayrıldığını ifade ederek, birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarımdan helallik istedi.

Veda yemeğinin ardından Üniversitede yaptıkları katkılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Aydın Durmuş, emekli olan Öğretim Görevlisi Cemil Manap’a, ve daha öncesinde emekli olan Öğretim Görevlisi Burhan Zorluoğlu’na, Öğretim Görevlisi Zeki Ekinci’ye ve Öğretim Görevlisi Ekrem Kaya’ya teşekkür beratı, plaket ve ay yıldız rozet takdim etti. Program fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Etiketler:
Sende Yorumla...