Yukarı

BEM-BİR-SEN'DEN ÜYELERİNE GÜMÜŞ FİNCAN TAKIMI

BEM-BİR-SEN'DEN ÜYELERİNE GÜMÜŞ FİNCAN TAKIMI
Bu içerik 82 kez okundu.

Her yıl üyelerine değişik promosyon hediyeler veren Bem-Bir-Sen Batman İl Başkanlığı bu yılda 40 yıl hatırı sayılan gümüş kahve fincan takımı dağıttı.

 Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan, “sendikamız ‘İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.’ anlayışını içeren kültür ve medeniyetimizi referans alarak, sendikacılık misyon ve vizyonuna yeni anlamlar katan, hizmet sendikacılığını bu ülkenin gündemine taşıyan öncü sendikadır. 10 Ocak Bem-Bir-Sen’in kuruluş yıldönümü münasebetiyle üyelerimize kırk yıl hatırı sayılan gümüş fincan takımı hediye ettik. Üyelerimiz her şeyin en güzeline layıktır.” dedi.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Bem-Bir-Sen Batman İl Başkanı Diyaddin Demirhan, Ayrıca Bem-Bir-Sen kuruluş yıl dönümü ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününün aynı tarihe denk gelmesi münasebetiyle kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Demirhan; “Batman Basını İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen,  İlimizde halkımızın gözü kulağı olan, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile görev yapan tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyor, bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.” dedi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...