Yukarı

FARK YARATAN ÖĞRETMENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

FARK YARATAN ÖĞRETMENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Bu içerik 80 kez okundu.

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Okullarda görev yapan öğretmen ve idarecilerden özverili çalışmalarıyla ön planda olanlarla ilgili Kaymakam Osman Bilici’nin talimatıyla Okullarda yapılan dönütlerle oluşturulan öğretmen grubuna, başarı belgesi verildi.

Başarı belgesi törenine Kaymakam Osman Bilici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, Şube Müdürü Kemal Altuner, Okullarda çalışan 68 öğretmen ve idareci katıldı. Kaymakamlık Şehit Muhammet Fatih Safitürk Konferans Salonunda yapılan taltif töreni, Kaymakam Osman Bilici’nin açılış konuşmasıyla başladı. 68 öğretmen ve idareciye; Kaymakam Osman Bilici tarafından tek tek başarı belgesi verilip hatıra fotoğrafı çekildi. Yaptığı çalışmaların devlet tarafından görülüp takdir edilmesi açısında önemli olan belge töreninde konuşan Kaymakam Bilici ; “Batman’ın en kalabalık öğrenci nüfusuna sahip olan Kozluk ilçemizde, geldiğim ilk günden beri en önemli gündem maddem eğitim olmuştur. Yaptığım okul ziyaretlerinde mutlaka bütün öğretmenlerle toplantı yapıp öğrencilerle bir araya geliyorum. Okul ziyaretlerinde, idareci ve öğretmenlerdeki heyecanı görebiliyorum. Öğretmen potansiyelimiz; genç, dinamik ve hevesli. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün sürekli alanda olması, idarecilerimiz ve öğretmenlerimizin öğrencilerimiz için fedakarca çalışması bizi memnun ediyor. Kozluk ilçesinde bulunduğum 1,5 sene içerisinde öğrencilerimizin daha iyi bir ortamda eğitim görmesi ve eğitim faaliyetlerinin daha iyi olması için sürekli destek olmaya çalıştık. İlçede bulunacağım süre içerinde de, gençlerimizin vatanına milletine daha faydalı olmaları ve akademik anlamda daha iyi olmaları için elimden geleni yapacağım. Okullarında görevlerini en iyi yapan fedakar öğretmenlerimi kutluyor ve başarıların devamını diliyorum.” dedi.

BAŞARILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak ise; “ Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarımızda görev yapmakta olan, 2018 yılı içerisinde okullarında göstermiş oldukları performanslarından, hazırlamış oldukları etkinlikler ve projelerden ötürü başarılı olan öğretmen ve idarecilerimize Kozluk Kaymakamımız Sayın Osman Bilici tarafından, başarı belgeleri ile ödüllendirildi. Eğitim öğretim yılı içerisinde göstermiş oldukları performanslardan dolayı öğretmenlere teşekkür ediyorum. Ödüllendirme konusunda; okullarımızdan sürekli dönüt almaya ve alanda gördüğümüz başarıları sürekli ödüllendirmeye çalışacağız. İkinci dönemde de bu konuda sürekli alanda ve çalışma içerisinde olmaya çalışacağız. Görevin kutsallığı içerisinde çalışmasını sürdüren bütün öğretmen arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi. (Haber Merkezi)

Etiketler:
Sende Yorumla...