Yukarı

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA JEST

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA JEST
Bu içerik 204 kez okundu.

AMATÖRLERDEN FARKINDALIK

Batman 1.Amatör ligin 3.Haftasında Beşiri'de Beşirispor ile İluh 72 Spor maçı başlamadan Lösemili çocuklara destek olmak ve farkındalık oluşturmak için futbolcular ve yöneticiler maske takarak destek verdi.

1.Amatör Lig ekiplerinden Beşirispor ile İluh 72 Spor, Beşiri İlçe Stadı’nda 2-8 Kasım 'Lösemili Çocuklar Haftası' kapsamında lösemi hastası çocuklara ve hastalığa dikkati çekmek için müsabaka öncesi maske takarak farkındallık oluşturdular.

Müsabakayı izlemeye gelen Beşirisporlu taraftarlar, Beşirispor'u ve misafir takım İluh 72 Spor’u ayakta alkışladı. Seremonide iki takım oyuncuları ve müsabaka hakemleri maske takarak lösemiye farkındalık oluşturdu.

ASKF BAŞKANI VE FUTBOL İL TEMSİLCİSİ DE EŞLİK ETTİ

1.Amatör Lig 3.haftanın karşılaşması Beşirispor-İluh 72 Spor müsabakasını izlemek için Beşiri İlçe Stadı’na gelen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Batman şube Başkanı Mahmut Akyol ve TFF  İl Temsilcisi Abdulkadir Kardaş, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında lösemi hastası çocuklara ve hastalığa dikkati çekmek için maske takarak destek verdi.

Etiketler:
Sende Yorumla...