Yukarı

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BATMAN STANDINA ZİYARET

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BATMAN STANDINA ZİYARET
Bu içerik 115 kez okundu.

Bu yıl 87.Si  düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuar’ına davet edilen Batman Belediyesi fuarda katılımcı belediye ve konfederasyon başkanlarını ağırlıyor.

Türkiye’den sadece Batman Belediyesi’nin davet edilerek stant açtığı 87. İzmir Enternasyonal Fuar’ında stant açan İzmir’in Çiğili ve Buca İlçe belediye başkanları Batman Belediyesi Tanıtım Standı’nı gezdi. Ayrıca Batman Belediyesi Tanıtım Standı başta Mardin Federasyonu Başkanı ve üyeleri olmak üzere birçok federasyon tarafından ziyaret edilerek takdir edildi.

İzmir’in Çiğili İlçesi Belediye Başkanı Hasan Arslan ve İzmir’in Buca İlçesi Belediye Başkanı Levent Piriştina Batman Belediyesi Standını ziyaret ederek belediyenin yapmış olduğu çalışmaları takdir ettiklerini ifade ederek Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve ekibine başarılar dileğinde bulundular. Konuklarla yakından ilgilenen Batman Belediyesi Tanıtım Standı sorumlusu Yunus Çelik, Belediye Başkanlarına Batman’ın simgesi olan at başı petrol pompası maketi ile Batman tanıtım kitapçık ve katalogunu hediye etti. (Belediye Basın)

Etiketler:
Sende Yorumla...