Yukarı

Eski Başkan Gülmez’den taraftara sağduyu çağrısı

Eski Başkan Gülmez’den taraftara sağduyu çağrısı
Bu içerik 860 kez okundu.

“MORAL VE MOTİVASYONA İHTİYAÇ VAR”

3. lig 1. grupta mücadele eden Petrolspor eski Başkanı Aydın Gülmez, kulüp yönetimi ile taraftar arasındaki gerginliğe dikkat çekerek, sağduyu çağrısı yaptı.

Gülmez, taraftar desteğine en çok ihtiyaç duyulduğu bu günlerde, kötü tezahürat ve türbin olaylarının, futbolcu, teknik heyet ve yönetimin moralini bozduğunu belirtti.

Kritik sürecin, tüm halkın desteği ve yardımıyla aşılabileceğini ifade eden eski başkan Gülmez, "Gençliğimizden bugüne kadar nasıl dimdik Petrolspor’umuzun arkasında durduysak, bundan sonra da aynı kararlılık ve heyecanla desteğimizi sürdüreceğiz. Petrolspor’un bu şehrin tanıtım ve ekonomisine büyük katkılar yaptığını en iyi bilen insanlar olarak, hiçbir zaman takımımızı yalnız bırakmayacağız. Bütün Batmanlıların da aynı duygu ve hisleri taşıdığından şüphem yoktur. Çok kıt imkânlarla ligde mücadele eden takımı, ligin 2. haftasında aldığı sonuçlarla değerlendirmemek gerekir. Daha önce de zorlu dönemler geçiren ama bu süreci birlik ve beraberlik içinde aşmayı başaran Petrolspor’umuza maddi ve manevi olarak desteklerimizi asla esirgemeyeceğiz. Petrolspor’da yönetimler başkanlar değiştiği gibi, taraftarlar derneğinde de süreç içerisinde değişiklikler olmuştur. Burada önemli olan Petrolspor ve Batman’dır" dedi.

“Lig, uzun bir maratondur” diyen Gülmez, taraftarların, 2 haftalık maç sonuçları ile takımı değerlendirmemelerini gerektiğini ve hafta sonu oynanacak Gebzespor Maçında takımın, ciddi bir seferberlik ruhu ile sahiplenilmesini istedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...