Yukarı

LİNÇ EDİLMEK İSTENDİ

LİNÇ EDİLMEK İSTENDİ
Bu içerik 1041 kez okundu.

Çocuklara taciz ve kaçırma girişiminde bulunduğu iddia edilen Afgan uyruklu zanlıyı 2 gün sonra tekrar karşısında gören anne çılgına döndü.  Batman'da 2 gün önce çocuklara cinsel taciz ve kaçırma girişiminde bulunduğu iddiasıyla Mahalleli tarafından yakalanarak  tartaklanan kişi 2 gün aradan sonra çocukların annesiyle karşılaşınca linç edilmek istendi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLMUŞTU

Hürriyet Mahallesinde 8 yaşındaki bir çocuğu taciz ve kaçırma girişimde bulunduğu iddia edilen Afgan uyruklu bir kişi  Mahalle sakinleri tarafından yakalanarak tartaklanmıştı. Sosyal medyada hızla yayılan bu tartaklanma görüntüsü kentte gündem konusu oldu. Görüntüleri sosyal medyada paylaşan kişiler zanlının tartaklandıktan sonra polise teslim edildiği iddia ediyordu.

2 GÜN SONRA ANNEYLE KARŞILAŞTI

Bu olay üzerinden iki gün geçtikten sonra çocuğu kaçırılmaya çalışılan anne imza için emniyete gittiği sırada zanlıyı sokakta karşısında gördü. Kültür Mahallesi Valilik konağının hemen yanında zanlı ile karşılaşan anne ve beraberindekiler çılgına döndü. Zanlıyı yakalayarak tekrar tartaklayan anne ve beraberindekiler, bu kişinin dışarıda serbestçe dolaşmasını hazmedemediklerini bildirdi. Linç edilmek istenen zanlı daha sonra araya giren bir kaç kişi tarafından salıverildi. Tartaklanan zanlı, kanlar içinde elini kolunu sallayarak olay yerinden uzaklaştı.

Etiketler:
Sende Yorumla...