Yukarı

HER ZAMAN HER YERDE EĞİTİM!

HER ZAMAN HER YERDE EĞİTİM!
Bu içerik 285 kez okundu.

Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kurslardan biri olan YKS ve KPSS kursları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak tarafından ziyaret edildi. Daha öncesinde Halk Eğitim binasında eğitim gören öğrencilerin yer sıkıntısından dolayı çarşıda bulunan Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı mekanın onarımından sonra eğitim vermeye başlayan binada, eğitim aralıksız sürüyor.

Her zaman her yerde eğitim ilkesiyle yola çıkarak hiç ara vermeden eğitim - öğretime devam eden Halk Eğitim Merkezi, YKS öğrencilerimize özel olarak hizmet veren yeni yerinde, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla Kozluk halkına ücretsiz eğitim olanakları sunuyor.

Her yıl ilçede yüzden fazla öğrenciyi üniversitelere gönderen kurum, bu sene yeni yerinde daha büyük başarı hedefiyle eğitimine devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak, Kozluk'lu öğrencilerin başarılı olmaları ve hedeflerine ulaşmaları için yoğun bir şekilde çalışan kurs öğretmenlerine ve Kozluk Halk Eğitim Merkezi İdarecilere teşekkür ettiler.

Etiketler:
Sende Yorumla...