TERCİH DANIŞMA MERKEZLERİ YOĞUN MESAİ İÇİNDE
Yukarı

TERCİH DANIŞMA MERKEZLERİ YOĞUN MESAİ İÇİNDE

TERCİH DANIŞMA MERKEZLERİ YOĞUN MESAİ İÇİNDE
Bu içerik 155 kez okundu.

02 Temmuz’da başlayan ve 13 Temmuz’a kadar devam edecek olan lise tercihleri için Batman'da oluşturulan “Tercih Danışma Merkezleri” öğrencilere danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Ortaöğretime geçişte tercih ve yerleştirme süreci içerisinde öğrenci ve velilere rehberlik yapmak amacıyla tercih komisyonları danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor. Batman'da 30 ayrı okulda ve Öğretmenevinde öğrencilere danışmanlık ve velilere bilgilendirmede hizmetinde bulunan “Tercih Danışma Komisyonları” öğrencilerin sağlıklı bir şekilde tercih yapmalarına yardımcı oluyor. Öğrenci ve velilerin merak ettiği soruları da cevaplayan tercih komisyonları okullarda mesai saatleri içinde çalışırken, Batman Öğretmenevinde akşam saat 20.00’a kadar hizmet veriyor.

Batman Merkezde Tercih Danışmanlık Merkezlerinin Bulunduğu Okul ve kurumlar şöyle sıralandı. "Kültür Ortaokulu, Necat Nasıroğlu Ortaokulu, Abdulcelil Candan İmam Hatip Ortaokulu, İMKB Pazaryeri Ortaokulu, TOKİ Dumlupınar Ortaokulu, TOBB Ortaokulu, TOKİ Kazım Karabekir Ortaokulu, Petrol Ortaokulu, 50. Yıl Ortaokulu, Gültepe Ortaokulu, Atatürk Ortaokulu, 16Mayıs Ortaokulu, Adem İlkkılıç Ortaokulu, İMKB Belde Ortaokulu, Ziya Gökalp Ortaokulu, Şehit Öğretmenler Ortaokulu, Fatih Ortaokulu, Cengiz Topel Ortaokulu, TÜPRAŞ Ortaokulu, Aydın Konak Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, GAP Ortaokulu, Seyitler İmam Hatip Ortaokulu, Vali Zeki Şanal Ortaokulu, Hürriyet Ortaokulu, İMKB Ortaokulu, Yavuz Selim Ortaokulu, 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu ve Batman Öğretmenevi"

Etiketler:
Sende Yorumla...